Denizli Kına Organizasyonları – Denizli Kına Gecesi

Denizlide Kına geceleri çok eski yıllardan bu yana çok büyük önem arz etmektedir. Toplumun her bir kesiminden, bu anlamı ve özel gece için bir araya gelinerek coşku ve heyecanla mutluluklarını paylaşmaktadırlar. Denizli Kına Gecenizi daha anlamlı kılmak için, bizler de sizin istekleriniz doğrultusunda seçtiğiniz tahtı en güzel şekilde hazırlayarak, renk çeşitleriyle sizlere sunmaktayız.

Aşağıda fotoğraf galerisinde sizlere sunmuş olduğumuz uygun fiyatlara kına tahtı modelleri tanıtıyor olacağız.

Kına Tahtı Modelinizi Seçtiniz mi?

Kına Tahtı Modelinizi seçtiyseniz arkanıza yaslanmanın vakti geldi. Siz Renklere karar verin biz nasıl olabileceğini düşünelim. Yıllardır Denizli Organizasyon sektöründe olmamız bizlere kazandırdığı tecrübeyle en ufak püf noktasına kadar herşeyi düşüneceğiz.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

2008 yılından bu yana Denizli Organizasyon – Denizli Kına Organizasyonu – Sünnet Organizasyonu – Palyaço Organizasyonu – Açılış Organizasyonu gibi çeşitli alanlarda daimi olarak hizmet veriyoruz. Bunca yıldır yaptığımız işi severek yapıyoruz. 750’den fazla çifti mutlu ettik ve bu bizi gururlandırıyor. Sizlerle daha güçlü olduğumuzu hissetmenizi istiyoruz. Bu yüzden fiyatlar her zaman taban ücretlerle sunuyoruz.

Organizasyonlarda Neler Yapılıyor ?

Nedime Ekibi (4 Kişilik Bayan Dansçı Ekip)

Zeybek Ekibi (4 Kişilik Bay Dansçı Ekip)

Kına Tahtı Kiralama (Kına Tahtı Modelleri, Renkleri)

Davul Zurna Ekibi

Gelin Kaftanı Kiralama (Gelin Hanımın Bindallısı)

Arkadaş Kaftanı Kiralama (Gelin Hanımın Arkadaşlarına Özel Kıyafet)

Sizlere Nasıl Ulaşabilirim ?

Bizlere Telefondan ulaşarak Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. ( 0 554 123 46 42 )

Dilerseniz Organizasyon Malzemelerimizi Muhafaza ettiğimiz Depo ve Ofisimize de bekliyoruz. Anafartalar Mah. Cafer Sadık Orta Okulu’nun hemen altında yerimiz. Whatsapp üzerinden Konum atarak bize kolaylıkla ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Tarihlerimiz dolmadan Rezervasyonları Kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz.